Програмування на Python на Дистосвіта
https://dystosvita.org.ua/course/view.php?id=11
Курс призначено для ознайомлення з програмуванням мовою Python. На відміну від більшості підручників з програмування, в цьому курсі переважно розглядаються задачі практичного характеру.
Курс продовжується групою проєктів з використанням графічного інтерфейсу користувача, а також охоплює теми використання структур даних та теорії алгоритмів (графів).
AlgoPython. Вчимося програмувати.
https://ed-info.github.io/algopython/
Cередовище для вивчення програмування на Python, створене французьким вчителем та програмістом ЧарлІ ПівА в перекладі українською на GitHub.
AlgoPython - 105 порівняно простих вправ на 3-5-8-10 рядків. Вправи - "консольні", тобто виведення певних числових або текстових значень на екран, з програмуванням "робота" (вказівки "вгору", "вниз", "вправо" та "вліво") та з програмуванням "олівця"(аналог "черепашки", вказівки "вперед", "поворот", "підняти перо", "опустити перо", "колір"), всі вправи різного типу , який можна побачити за значком біля назви програми. Найдовша програма - 12 рядків, але це не має викликати відчуття примітивізму - над деякими вправами потрібно добре помізкувати, щоб зрозуміти логіку програми та вкласти алгоритм у обмежену кількість рядків.
Доступних вправ - більше 100, у французькій версії користувачі реєструються і можуть зберігати свій прогрес у виконанні вправ, причому обрати вправу десь попереду не можна, в українській версії всі вправи доступні одразу.
Практикум з програмування мовою Python
https://pythonexercises.rozh2sch.org.ua/
Збірник задач з програмування, зорієнтований на формування практичних навичок у створенні програм мовою Python.
Задачі збірника систематизовані за основними розділами (828 задач). У кожному із розділів задачі відносно впорядковані за рівнями складності: початковий, середній, високий. Передбачається, що для розв’язування конкретної задачі можна використовувати знання і застосовувати підходи лише з попередніх розділів, хоча це не є обов’язковим.
Окрім задач, у складі збірника: містяться приклади тестових вхiдних i вихiдних даних для кожної задачі, опис підготовки і налаштування середовища програмування мовою Python, поради і трюки, довідкові матеріали, які стануть у нагоді при розв’язуванні задач.
Уроки Python
https://acode.com.ua/lessons-python/
aCode.com.ua – україномовний ресурс по програмуванню для початківців, створений в 2020 році з метою дати старт початківцям в програмуванні.
Уроки Python з нуля / #1 – Програмування на Пітон для початківців
Набір навчальних відео каналу Школа програмування (https://www.youtube.com/@ProgerSchool)
Python for Everybody (PY4E)
Python for Everybody (Py4E) – безкоштовний англомовний онлайн-курс для вивчення основ Python, орієнтований на початківців, які хочуть опанувати програмування. Матеріали курсу включають текстові уроки, відеолекції, практичні завдання та інтерактивні вправи для закріплення знань. Особливістю ресурсу є доступ до відкритих матеріалів без потреби в оплаті, а також можливість сертифікації через сторонні платформи, такі як Coursera, за додаткову плату. Py4E допомагає зрозуміти базові концепції програмування й застосування Python у реальних задачах, наприклад, обробці даних та аналізі тексту.
Python у CodeCademy
https://www.codecademy.com/catalog/language/python
Codecademy – це англомовна інтерактивна онлайн-платформа для вивчення програмування, яка пропонує курси з Python для різних рівнів: від початківців до просунутих користувачів. Навчання побудовано на практичних завданнях, реальних проєктах і тестах, що допомагають освоїти основи Python та його застосування в аналізі даних, веброзробці й автоматизації.
Доступ до базового контенту є безкоштовним, але для розширених функцій, таких як проєкти, сертифікати та ШІ-асистент, потрібна підписка Pro. Це ідеальний ресурс для отримання практичних навичок та навчання в інтерактивному форматі.
Немає коментарів:
Дописати коментар